Autorizovaný distribútor
Master Fluid Solutions WDG GmbH.
drlab.sk - Distribútor kovoobrábacích kvapalín TRIM®, produktov Master STAGES™ a WEDOLiT ™ pre Slovenskú republiku.
Autorizovaný distribútor
Master Fluid Solutions WDG GmbH.
drlab.sk - Distribútor kovoobrábacích kvapalín TRIM®, produktov Master STAGES™ a WEDOLiT ™ pre Slovenskú republiku.

TRIM

Už viac ako 60 rokov sú naše kovoobrábacie kvapaliny TRIM® svetovou špičkou vo všetkých typoch trieskového obrábania, rezania a brúsenia. Spoločnosť Master Fluid Solutions a jej kvapaliny TRIM sú celosvetovo uznávané pre svoje vynikajúce vlastnosti, ktoré spĺňajú náročné požiadavky špecializovaných odvetví, ako sú automobilový, letecký a zdravotnícky priemysel. Naše kvapaliny sú najodolnejšie a najstabilnejšie produkty, ktoré sú dnes k dispozícii pre priemyselné operácie a procesy. Spoločnosť Master Fluid Solutions sa pri vývoji svojich kvapalín zaviazala k maximálnej bezpečnosti pracovníkov v priemyselných procesoch a k ochrane našej planéty, preto sú produkty Master Fluid Solutions šetrné k životnému prostrediu. Používanie produktov Master Fluid Solutions zvýši ziskovosť vašej spoločnosti. Pre celý rad aplikácií trieskového obrábania, brúsenia a rezania poskytujú syntetické, polosyntetické a minerálne kvapaliny TRIM dlhšiu životnosť nástrojov, dlhšiu životnosť náplne, nízky výnos a nižšiu spotrebu prevádzkových kvapalín, pričom zabezpečujú vyššiu kvalitu povrchu obrábaných materiálov vrátane detailu spodnej línie povrchu.

drlab.sk - Distribútor kovoobrábacích kvapalín TRIM®, produktov Master STAGES™ a WEDOLiT ™ pre Slovenskú republiku.

TRIM® C120 CG

Syntetická kvapalina určená na brúsenie karbidov, ako aj na keramiku, cermety, chladné liate zliatiny a nástrojové ocele

CoolPAK™ S5628

Univerzálna polosyntetika CoolPAK™ S5628 je stredne až vysoko mazivá, polosyntetická, mikro-emulzná chladiaca kvapalina.

TRIM ® SC440SW

Polosyntetika s nízkou penou

TRIM® C116

Nízko-penivá syntetická kvapalina TRIM® C116 je vysoko výkonná syntetická kvapalina na brúsenie a opracovanie liatiny a ocelí.

TRIM® C276

Čisto fungujúca syntetika TRIM® C276 je moderná syntetická chladiaca kvapalina ktorá spĺňa požiadavky pre najmodernejších a najnáročnejších výrobcov . 

TRIM® C360

Koncentrát reznej a brúsnej kvapaliny TRIM® C360 je nízko penivá, vysoko lubrikačná, syntetická chladiaca kvapalina s EP aditivami, ktorá sa blíži obrábaciemu výkonu „down-the-hole“ prémiových rozpustných olejov. 

TRIM® E715

Emulzia na obrábanie rôznych kovov TRIM® E715 je vysoko kvalitný univerzálny rozpustný olej, ktorý vyžaduje minimálnu údržbu aj v tých najnáročnejších systémoch riadenia tekutín. 

TRIM® E720

Emulzia určená na obrábanie a brúsenie zliatin medi TRIM® E720 je vysoko kvalitný univerzálny rozpustný olej so širokým spektrom použitia pri obrábaní a brúsení širokého spektra materiálov. 

TRIM® E950

Vysokovýkonná obrábacia kvapalina na báze rastlinných tukov TRIM® E950 je patentovaná zmes rastlinných tukov prémiovej mazivosti a aditív na dosiahnutie veľmi vysokého výkonu a nízkej spotreby kvapaliny na obrábanie kovov. 

TRIM® MicroSol™ 515

Koncentrát reznej a brúsnej kvapaliny TRIM® MicroSol™ 515 je stredne až vysoko mazivá, polosyntetická, mikro-emulzná chladiaca kvapalina. 

TRIM® MicroSol™ 585XT

Polosyntetika s predĺženou životnosťou bez obsahu chlóru TRIM® MicroSol™ 585XT je vysoko výkonná mikro-emulzná chladiaca kvapalina. 

TRIM® MicroSol™ 590XT

Pokročilá technológia polosyntetiky pre letecký priemysel TRIM® MicroSol™ 590XT je polosyntetická, mikro-emulzná chladiaca kvapalina, šetrná k životnému prostrediu. 

TRIM® MicroSol™ 690XT

Prémiová polosyntetika s vysokou mazivosťou a nízkou penivosťou TRIM® MicroSol™ 690XT je vysoko výkoné, polosyntetické, mikro-emulzné chladivo. 

TRIM® ML55B

Kvapalina na mikro-kvapôčkove mazanie TRIM® ML55B je vysoko výkonná mikromazacia kvapalina na báze rastlinných esterov.  

TRIM® OE105

Superfinishingový olej na báze esteru TRIM® OE105 je čistý, brúsny olej na báze esterov, vyrobený na jemné brúsenie a superfinishing. TRIM® OE105 zaručuje vynikajúcu mazivosť a zároveň udržuje brúsne kotúče a kamene extrémne čisté. 

TRIM® OE209

Rezný a brúsny olej na báze esteru TRIM® OE209 je stredne ťažký rezný olej vyrobený z vysoko stabilných, plne nasýtených esterov. 

TRIM® OE315 NS

Rezný olej na báze rastlinných esterov TRIM® OE315 NS je vysoko výkonný rezný olej vyrobený z obnoviteľných rastlinných esterov. 

TRIM® OG108

Vysoko výkonný olej na brúsenie nástrojov z tvrdokovu a HSS TRIM® OG108 je brúsny olej s veľmi vysokou špecifikáciou vytvorený pre operácie brúsenia karbidov a HSS. 

TRIM® SC536

Polosyntetika s nízkym obsahom oleja TRIM®SC536 je polosyntetická chladiaca kvapalina s nízkym obsahom oleja, ktorá prináša významné zlepšenie výkonu v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami kvapalín na obrábanie kovov. 

TRIM® TAP NC

Kvapalina na odpichovanie bez obsahu chlóru TRIM® TAP NC je zmes syntetických, rastlinných mazív a prísad so silnými vlastnosťami znižujúcimi trenie. 

TRIM ® HyperSol™ 888NXT

Neo-syntetická kvapalina pre obrábanie v leteckom a kozmickom priemysle Patentovaná neosyntetická technológia HyperSol 888NXT ovláda umenie všestrannosti.

Zadajte hľadaný výraz

drlab.sk - Distribútor kovoobrábacích kvapalín TRIM®, produktov Master STAGES™ a WEDOLiT ™ pre Slovenskú republiku.

Certifikáty

WEDOLiT

Obchodník s VMO