Autorizovaný distribútor
Master Fluid Solutions WDG GmbH.
drlab.sk - Distribútor kovoobrábacích kvapalín TRIM®, produktov Master STAGES™ a WEDOLiT ™ pre Slovenskú republiku.
Autorizovaný distribútor
Master Fluid Solutions WDG GmbH.
drlab.sk - Distribútor kovoobrábacích kvapalín TRIM®, produktov Master STAGES™ a WEDOLiT ™ pre Slovenskú republiku.

Obchod

Čistenie strojov a zariadení

Vykonávame profesionálne čistenie strov a zariadení.

Odsávanie hmloviny

Ponúkame zákazníkom odsávania hmloviny Mist Cleaner za vynikajúce ceny, či už používajú na obrábanie rezné kvapaliny, alebo rezné oleje.

Priemyselné oleje

Hydraulické, prevodové, obehové, multifunkčné a oleje na klzné vedenia

TRIM® C120 CG

Syntetická kvapalina určená na brúsenie karbidov, ako aj na keramiku, cermety, chladné liate zliatiny a nástrojové ocele

Molyslip MWF

Patentované výkonné mazivo na báze molybdénu určené na závitovanie, vŕtanie, vystružovanie a lisovanie

ALPHA 2000-HD

Unikátne univerzálne plastické mazivo

LHL-X100

Špeciálne plastické mazivo pre CNC stroje ( Doosan, Mazak, Makino a iné.)

Citrax EP No.1

Špeciálne mazivo pre automatické mazanie CNC strojov (MAZAK, DOOSAN a iné)

GUNSHIELD™ CLP®

Čistiaci, mazací a konzervačný prostriedok na zbrane. Schválený Armádou Českej republiky k.č. C-VZ-1.1-6.3

COMBAT spray

Čistiaci a konzervačný prostriedok

VCI sáčky, VCI papier, vysúšadlá

Medzioperačná konzervácia a Antikoróza ochrana pri preprave od výrobcu k zákazníkovi

BONDINI PLUS

Sekundové lepidlo

AQUASOL

Koncentrovaný univerzálny odmasťovač

CoolPAK™ S5628

Univerzálna polosyntetika CoolPAK™ S5628 je stredne až vysoko mazivá, polosyntetická, mikro-emulzná chladiaca kvapalina.

Dosatron

Presný proporcionálny dávkovač kvapalín

Zmiešavací ventil

Slúži na miešanie vodou riediteľných koncentrátov

Odlučovač oleja

Slúži na odstraňovanie separovaných tukov a olejov z hladiny kovoobrábacích kvapalín

Podtlakový Vysávač

Slúži na odsávanie kvapalín priamo do suda

Hladinomer

Do 200 litrového a 60 litrového suda

Master STAGES ™ NOCOR® E6

Koncentrát emulzného inhibítora korózie s nízkym obsahom VOC Master STAGES™ NOCOR® E6 je superkoncentrovaná emulzia na báze vody, ktorá neobsahuje bárium. 

Master STAGES ™ NOCOR™ S2

Inhibítor korózie rozpustný vo vode Master STAGES™ NOCOR™ S2 je syntetický, vo vode rozpustný železitý inhibítor korózie na krátkodobé skladovanie alebo prepravu. 

Master STAGES ™ RPO 6BF

Inhibítor korózie, bez bária, s nízkym zápachom Master STAGES™ RPO 6BF je bezfarebný tenkovrstvový inhibítor korózie alebo prostriedok na prevenciu korózie, ktorý odpudzuje vodu a možno ho použiť na rôzne kovy. 

Master STAGES™ CLEAN F2™

Non-butyl podlahový a viacúčelový čistič Master STAGES™ CLEAN F2™ je viacúčelový koncentrát, ktorý odvádza vynikajúcu prácu hlavne pri čistení podláh, ale aj pri inom použití. 

Master STAGES™ Whamex™

Systémový čistič obrábacích strojov Tento produkt má schválenie Rolls Royce CSS203 Master STAGES™ Whamex™ je bezpečná, rýchlo pôsobiaca koncentrovaná receptúra, ktorá ušetrí prestoje pri čistení stroja a zároveň odstráni mastné zvyšky, spodiny a nerozpustné mydlové usadeniny, ktoré skracujú životnosť chladiacej kvapaliny. 

TRIM ® SC440SW

Polosyntetika s nízkou penou

TRIM® C116

Nízko-penivá syntetická kvapalina TRIM® C116 je vysoko výkonná syntetická kvapalina na brúsenie a opracovanie liatiny a ocelí.

TRIM® C276

Čisto fungujúca syntetika TRIM® C276 je moderná syntetická chladiaca kvapalina ktorá spĺňa požiadavky pre najmodernejších a najnáročnejších výrobcov . 

TRIM® C360

Koncentrát reznej a brúsnej kvapaliny TRIM® C360 je nízko penivá, vysoko lubrikačná, syntetická chladiaca kvapalina s EP aditivami, ktorá sa blíži obrábaciemu výkonu „down-the-hole“ prémiových rozpustných olejov. 

TRIM® E715

Emulzia na obrábanie rôznych kovov TRIM® E715 je vysoko kvalitný univerzálny rozpustný olej, ktorý vyžaduje minimálnu údržbu aj v tých najnáročnejších systémoch riadenia tekutín. 

TRIM® E720

Emulzia určená na obrábanie a brúsenie zliatin medi TRIM® E720 je vysoko kvalitný univerzálny rozpustný olej so širokým spektrom použitia pri obrábaní a brúsení širokého spektra materiálov. 

TRIM® E950

Vysokovýkonná obrábacia kvapalina na báze rastlinných tukov TRIM® E950 je patentovaná zmes rastlinných tukov prémiovej mazivosti a aditív na dosiahnutie veľmi vysokého výkonu a nízkej spotreby kvapaliny na obrábanie kovov. 

TRIM® MicroSol™ 515

Koncentrát reznej a brúsnej kvapaliny TRIM® MicroSol™ 515 je stredne až vysoko mazivá, polosyntetická, mikro-emulzná chladiaca kvapalina. 

TRIM® MicroSol™ 585XT

Polosyntetika s predĺženou životnosťou bez obsahu chlóru TRIM® MicroSol™ 585XT je vysoko výkonná mikro-emulzná chladiaca kvapalina. 

TRIM® MicroSol™ 590XT

Pokročilá technológia polosyntetiky pre letecký priemysel TRIM® MicroSol™ 590XT je polosyntetická, mikro-emulzná chladiaca kvapalina, šetrná k životnému prostrediu. 

TRIM® MicroSol™ 690XT

Prémiová polosyntetika s vysokou mazivosťou a nízkou penivosťou TRIM® MicroSol™ 690XT je vysoko výkoné, polosyntetické, mikro-emulzné chladivo. 

TRIM® ML55B

Kvapalina na mikro-kvapôčkove mazanie TRIM® ML55B je vysoko výkonná mikromazacia kvapalina na báze rastlinných esterov.  

TRIM® OE105

Superfinishingový olej na báze esteru TRIM® OE105 je čistý, brúsny olej na báze esterov, vyrobený na jemné brúsenie a superfinishing. TRIM® OE105 zaručuje vynikajúcu mazivosť a zároveň udržuje brúsne kotúče a kamene extrémne čisté. 

TRIM® OE209

Rezný a brúsny olej na báze esteru TRIM® OE209 je stredne ťažký rezný olej vyrobený z vysoko stabilných, plne nasýtených esterov. 

TRIM® OE315 NS

Rezný olej na báze rastlinných esterov TRIM® OE315 NS je vysoko výkonný rezný olej vyrobený z obnoviteľných rastlinných esterov. 

TRIM® OG108

Vysoko výkonný olej na brúsenie nástrojov z tvrdokovu a HSS TRIM® OG108 je brúsny olej s veľmi vysokou špecifikáciou vytvorený pre operácie brúsenia karbidov a HSS. 

TRIM® SC536

Polosyntetika s nízkym obsahom oleja TRIM®SC536 je polosyntetická chladiaca kvapalina s nízkym obsahom oleja, ktorá prináša významné zlepšenie výkonu v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami kvapalín na obrábanie kovov. 

TRIM® TAP NC

Kvapalina na odpichovanie bez obsahu chlóru TRIM® TAP NC je zmes syntetických, rastlinných mazív a prísad so silnými vlastnosťami znižujúcimi trenie. 

TRIM ® HyperSol™ 888NXT

Neo-syntetická kvapalina pre obrábanie v leteckom a kozmickom priemysle Patentovaná neosyntetická technológia HyperSol 888NXT ovláda umenie všestrannosti.

WEDOLiT CN 5370-12

Vysokovýkonný rezný olej WEDOLiT CN 5370-12 je nízkoviskózny, vo vode nerozpustný vysokovýkonný rezný olej založený na najnovšej technológii GTL-baseoiltechnology, ktorý bol vyvinutý pre operácie rezania závitov.

WEDOLiT FW 9200

Vodou miešateľná kvapalina, najmä na ťahanie mosadzných puzdier (výroba nábojov) WEDOLiT FW 9200 je vodou miešateľné tvárniace mazivo na báze esterov, ktoré možno univerzálne použiť pri tvárnení (najmä ťahaní) mosadze a neželezných kovov. 

Zadajte hľadaný výraz

drlab.sk - Distribútor kovoobrábacích kvapalín TRIM®, produktov Master STAGES™ a WEDOLiT ™ pre Slovenskú republiku.

Certifikáty

WEDOLiT

Obchodník s VMO